Állás

A Budapesti Történeti Múzeum jelenleg az alábbi pozíciókra keres munkatársat:

Titkársági alkalmazott – iktató

Munkavégzés helye: BTM Vármúzeum (1014 Budapest, Szent György tér 2.)

Feladat:

  • bejövő és kimenő posta kezelése, érkeztetése, iktatása (elektronikus is),
  • ügyfélkapu használat,
  • iratkezelés, iratok szkennelése.

Elvárás:

  • gépírás ismeret
  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat (legalább 2 év),
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • jó problémamegoldó készség,
  • pontosság,
  • monotonitás tűrés,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • DMS ONE iktatórendszer használatában való jártasság,
  • kulturális intézményi terület ismerete.

Amit kínálunk:

  • határozatlan időtartamú munkaszerződés,
  • teljes munkaidő,
  • kulturált munkakörülmények,
  • béren kívüli juttatás,
  • bérezés megegyezés szerint.

A meghirdetett állásra jelentkezni fényképes önéltrajz és szakmai életutat is bemutató motivációs levél hr@btm.hu email címre történő megküldésével lehet.