Állás

A Budapest Galéria – Budapesti Történeti Múzeum irodavezetőt keres az alábbi paraméterekkel:

határozatlan idejű, napi hat órás (heti harminc órás) munkaidejű jogviszony

FELADATOK
- egyeztetések, ügyintézés a Budapesti Történeti Múzeum és a Budapest Galéria különböző osztályaival
- iratkezelés (iratkezelő-szoftver használata napi szinten), iktatás, hivatalos levelezés
- a folyamatban levő projektek adminisztratív támogatása
- szerződések, engedélykérők, megrendelések kezelése
- főosztályvezető munkájának segítése a munkaszervezésben, beszámolók, költségtervek összeállításában
- munkaügyi adminisztráció
- kiadványraktárosi teendők
- elektronikus jegykezelő-rendszer használata

Az ideális jelölt jellemzői:
magabiztosan kezeli az MS Office programokat, megbízható, precíz, proaktív, jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Előnyt jelent:
kulturális intézménynél szerzett munkatapasztalat,
angol nyelvtudás,
a kortárs művészet iránti érdeklődés.

Munkavégzés helyszíne: 1036 Budapest, Lajos utca 158.

Az állás 2023. január 1-től betölthető.

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel (!) együtt folyamatosan, de legkésőbb 2022. december 4. éjfélig várjuk a galeria@btm.hu címre.